Aktuálně

Přednáškový večer - Onkologie v Karlovarském kraji

Publikováno 5. 6. 2024

Spolek lékařů v Karlových Varech České lékařské společnosti J. E. Purkyně ve spolupráci s Karlovarskou krajskou nemocnicí a.s. již tradičně v podvečerních hodinách - „Květnový přednáškový večer“ věnovaný onkologické péči v kraji, byl hojně navštíven téměř 70 účastníky, kteří si vyslechli novinky z Onkologie, strukturu péče v Karlovarském kraji a také informace o mammologické poradně Nemocnice Karlovy Vary či o poskytované péči o pacienty s karcinomem kolorekta.

Otevřít aktualitu

Čtvrtý ročník Karlovarského multioborového sympozia neurologického oddělení Nemocnice Karlovy Vary

Publikováno 26. 4. 2024

Čtvrtý ročník Karlovarského multioborového sympozia neurologického oddělení Nemocnice Karlovy Vary na často rezonující téma “bolesti hlavy” má opět nabitý program.

Otevřít aktualitu

Prvním rytířem českého lékařského stavu v Karlovarském kraji se stal profesor Josef Dvořák

Publikováno 25. 3. 2024

Prvním rytířem českého lékařského stavu v Karlovarském kraji se stal profesor Josef Dvořák

Otevřít aktualitu

Dušnost – diferenciální diagnostika a cesta pacienta od prvních příznaků k diagnóze plicní hypertenze

Publikováno 22. 3. 2024

Dne 28.2.2024 proběhl v Karlovarské krajské nemocnici akreditovaný seminář s názvem: Dušnost – diferenciální diagnostika a cesta pacienta od prvních příznaků k diagnóze plicní hypertenze. Všem děkujeme za účast.

Otevřít aktualitu

Účast na Veletrhu práce ve zdravotnictví

Publikováno 4. 3. 2024

Dne 28.2.2024 se zástupci Karlovarské krajské nemocnice a.s. zúčastnili hned dvou veletrhů práce pořádaných na Lékařských fakultách, a to jak na veletrhu Kariéra ve zdravotnictví v Plzni, tak na Veletrhu práce ve zdravotnictví ve slovenském Martině. Účast na obou veletrzích byla hojná, již teď se těšíme na spousty studentů, které k nám zavítají na praxe.

Otevřít aktualitu

KUK NA SVĚT - Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Cheb 26.2.2024 13:00h

Publikováno 22. 3. 2024

Dne 26. února 2024 v čase od 13:00 hod proběhla v Karlovarské krajské nemocnici a.s. - Nemocnici Cheb - akce "Kuk na svět", kde si návštěvníci popovídali s porodní asistentkou a seznámili se s gynekologicko-porodnickým oddělením Nemocnice Cheb.

Otevřít aktualitu

Otevření nové stanice transfuzního oddělení - budova L 1.2.2024

Publikováno 7. 2. 2024

Ve zrekonstruovaných prostorech pavilonu L Nemocnice Karlovy Vary zahájilo provoz transfuzní oddělení, které dosud sídlilo ve Vítězné ulici v Karlových Varech. Transfuzní oddělení je tak nyní součástí areálového komplexu nemocnice a nabízí moderní prostředí se špičkovým vybavením. Rekonstrukce pavilonu L je součástí Generelu Karlovarské krajské nemocnice.

Otevřít aktualitu